Будівництво дошкільного навчального закладу ясла-садок, м. Рівне

Дитячий садок у м. Рівному за своїм дизайном є унікальним соціальним проєктом в Україні, який реалізується ТОВ «СК «Стройінвест». Він розрахований на 210 дошкільнят та має стати найбільшим у місті.

 

Архітектурним рішенням передбачено двоповерхову будівлю, яка буде мати вигляд сот, з’єднаних між собою. На першому поверсі – 10 сот, на другому – 8. Секції-«соти» утворюватимуть внутрішній дворик, в якому буде облаштовано плиточне покриття та висаджені зелені насадження.

 

Рельєф ділянки передбачає невеликі тераси та підпірні мури для організації горизонтальних ділянок з облаштуванням дитячих майданчиків з ігровим обладнанням. Тут запроєктовано 2 групових майданчика для дітей ясельних груп, та 9 – для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку.

 

Особливості будівництва:

 

  • площа забудови – майже 1.200 га;
  • перед початком будівельних робіт довелося демонтувати недобудоване та напівзруйноване приміщення, яке було зведене ще у 90-х роках та не підлягало реконструкції;
  • територія має дуже складний рельєф, місцями перепад існуючих відміток на ділянці будівництва становить 12.49 м від абсолютної відмітки 210.59 м в північній частині до відмітки 198.10 м в південній частині.

 

Дитячий садочок матиме незвичний та яскравий дизайн: архітектурним рішенням передбачено двоповерхову будівлю у формі бджолиних стільників. На першому поверсі – 10 стільників, на другому – 8.

 

Секції-«стільники» утворюватимуть внутрішній дворик, в якому буде облаштовано плиточне покриття та висаджені зелені насадження.

 

Після завершення робіт дитячий садок зможе прийняти більше 200 дошкільнят та буде створено 60 нових робочих місць.

 

За таким типом на Дніпропетровщині садочки звели в Іларіоновому та Кам’янському. Прогнозується, що у майбутньому даний проєкт буде стандартизовано для всіх областей України.