Капітальний ремонт елементів благоустрою території по просп. Слобожанському, м. Дніпро

Капітальний ремонт Будинку Культури, смт Меліоративне
03.12.2020
Будівництво дитячого садочку, м. Рівне
25.09.2020

У жовтні 2020 року компанією «СК «Стройінвест» розпочато будівельні роботи на алеї по Слобожанському проспекту, в районі будинків 65/67.

Наше завдання – створити нову, сучасну та зелену зону у мікрорайоні лівого берега, де збиратимуться багато дніпрян.
Під час зимового періоду були виконані усі підготовчі до капітального ремонту заходи, зараз – перейшли до активної фази робіт.
Проєктом передбачено дві зони для відпочинку: великий та малий сквери. Загальна площа території, що ремонтується – 1,9 га.


На сьогодні проводяться такі роботи:

▪️влаштовується вимощення під майбутні доріжки;
▪️триває підготовка території під улаштування геотекстилю для подальшого формування щебеневої подушки під тротуарну частину.

Вже виконано:

☑️ влаштовано підпірні стіни з підсиленням спеціальною геопластикою з землі з боку проїжджої частини просп. Слобожанського, щоб максимально знизити шум від дороги;
☑️ у великому і малому сквері прокладено кабельні лінії під стовпи освітлення і ґрунтові світильники;
☑️ у малому сквері завершено бетонну підготовку під тротуари;
☑️ виконано висадку дерев та кущів на 80%


Загалом роботи з капітального ремонту виконані на 30 %.

Територія скверу, окрім ігрових, дитячих, спортивних зон, буде наповнена елементами благоустрою – лавами, шезлонгами, пішохідними доріжками, урнами.
Після закінчення робіт на центральному проспекті лівого берега Дніпра з’явиться сучасна інфраструктура, дитячі майданчики, зони для відпочинку, модерновий вуличний туалет, освітлення, газони із системою автоматичного поливу, а також велика кількість висаджених зелених насаджень.


Початок робот: жовтень 2020