Реконструкція стадіону “Металург”, м. Кривий Ріг

Реконструкція плавального басейну КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності”, м. Запоріжжя
29.01.2021

Великому місту – великий європейський футбол!

У Кривому Розі розпочали капітальну реконструкцію спортивного комплексу «Металург» комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Криворізької міської ради.

«Металург» - це не просто стадіон – це багатофункціональний спортивний об’єкт, який існує вже більше пів століття. Спортивна арена має велику футбольну історію, тому наше завдання – відродити її та підняти на принципово новий якісний рівень.

Оновлений стадіон відповідатиме всім параметрам, необхідним для присвоєння «Металургу» найвищої категорії Української Асоціації Футболу.

Після реконструкції Кривий Ріг зможе приймати матчі таких змагань, як: УПЛ, Фінал Кубка України, Суперкубок України, Матчі Збірної України, Єврокубки, Фінал Суперкубку УЄФА.

На цей час територію будівництва огороджено та встановлено модульне містечко для працівників та інженерно-технічного персоналу. Вже виконано демонтаж західної трибуни, у процесі – демонтаж північної та південної. Також проводиться демонтаж верхнього перекриття східної трибуни та чотирьох освітлювальних щогл.

Розпочалася робота з підготовки котловану для початку заливки фундаменту західної трибуни.

На об’єкті щодня працюють більше 40 одиниць техніки та 60 будівельників.
Початок робіт: січень 2021