Будівництво дитячого садочку, м. Рівне

Капітальний ремонт елементів благоустрою території по просп. Слобожанському, м. Дніпро
15.10.2020
“Олімпійські Резерви”. Будівництво “Олімпійського Будинку”, м. Дніпро
15.09.2020

Дитячий садок у м. Рівному за своїм дизайном є унікальним соціальним проєктом в Україні, який реалізується ТОВ «СК «Стройінвест». Він розрахований на 210 дошкільнят та має стати найбільшим у місті.

Архітектурним рішенням передбачено двоповерхову будівлю, яка буде мати вигляд сот, з’єднаних між собою. На першому поверсі – 10 сот, на другому – 8. Секції-«соти» утворюватимуть внутрішній дворик, в якому буде облаштовано плиточне покриття та висаджені зелені насадження.

Рельєф ділянки передбачає невеликі тераси та підпірні мури для організації горизонтальних ділянок з облаштуванням дитячих майданчиків з ігровим обладнанням. Тут запроєктовано 2 групових майданчика для дітей ясельних груп, та 9 – для дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку.

Особливості будівництва:
▴ площа забудови – майже 1.200 га; ▴ перед початком будівельних робіт довелося демонтувати недобудоване та напівзруйноване приміщення, яке було зведене ще у 90-х роках та не підлягало реконструкції; ▴ територія має дуже складний рельєф, місцями перепад існуючих відміток на ділянці будівництва становить 12.49 м від абсолютної відмітки 210.59 м в північній частині до відмітки 198.10 м в південній частині.

На даний час на об’єкті будівельною компанією «Стройінвест» виконуються такі роботи:
▴ частково улаштовано зовнішні мережі – прокладено каналізацію;
▴ виконано монтаж підпірних стін у декілька ліній по периметру майбутнього приміщення;
▴ завершуються роботи із заливки монолітного каркасу будівлі;
▴ виконана заливка фундаменту, конструктиву колон та підлоги першого поверху, зараз виконується цегляна кладка;
▴ завершується відливка вертикальних колон другого поверху та продовжується заливка перекриття.Початок робіт: вересень 2020