Будівництво соціальних об'єктів

Соціальне будівництво - це реконструкція і зведення об'єктів соціального призначення. До таких об'єктів відносяться школи, лікарні, дошкільні установи, культурні та спортивні об'єкти. Від них залежить якість життя населення, і саме їх кількістю вимірюється рівень економічного стану в країні. Ми прекрасно розуміємо важливість якості об'єктів соціальної сфери, тому до їх будівництва, ремонту та реконструкції ставимося з максимальною відповідальністю!

Будівництво соціальних об'єктів, їх реконструкція та ремонт – це один з напрямків діяльності нашої компанії. СК "Стройінвест" володіє необхідним досвідом в даній сфері і зарекомендувала себе як надійна генпідрядна організація.

Особливості соціального будівництва

Соціальне будівництво є одним із стратегічних завдань держави. Але залучити забудовників та інвесторів в цей кластер представляється складним завданням, так як об'єкти соціальної інфраструктури практично не приносять прибутку. Тому будівництво соціальних об'єктів ведеться з використанням механізму державно-приватного партнерства та із залученням фінансових коштів як з державного, так і з місцевих бюджетів. На даний момент в Україні діє кілька програм масштабної перебудови інфраструктури (наприклад, «велике будівництво»),в рамках яких ведеться зведення таких об'єктів.

Будівництво об'єктів соціальної інфраструктури-це невід'ємна частина підвищення якості життя населення, і ми пишаємося тим, що саме соціальне будівництво стало одним з найважливіших напрямків діяльності нашої компанії.

Принципи діяльності СК «Стройiнвест»

Наша компанія володіє великим досвідом в будівництві будівель соціального призначення. Ці об'єкти мають ряд особливостей, чітко прописаних в "державних будівельних нормах України на громадські будівлі та споруди", яким ми слідуємо у своїй роботі.

За час своєї діяльності компанією СК "СТРОЙІНВЕСТ" були успішно здані наступні об'єкти:

  • Шевченківський культурний центр, м. Канів;
  • стадіон "Дніпровець" в смт Дніпровське;
  • спорткомплекс "Олімпійські резерви", м. Дніпро;
  • амбулаторії в селах Лобойківка, Іванівка, Прядівка;
  • реабілітаційний центр "Солоний лиман" в с.Новотроїцьке.

Також зусиллями фахівців СК» Стройінвест " були проведені капітальні ремонти та реконструкції загальноосвітніх установ у ряді населених пунктів. Всього за роки існування компанії було побудовано і реконструйовано більше 50 об'єктів соціального призначення. На даний момент в роботі знаходиться більше 30 будівель і споруд.

Як вже говорилося, будівництво соціальних об'єктів є одним з основних напрямків діяльності СК «Стройінвест».

Якісно, відповідально і швидко створювати сучасні аспекти соціальної інфраструктури на благо як жителів мегаполісів, так і невеликих населених пунктів - саме це ми вважаємо своїм основним завданням.

З питань будівництва, реконструкції та капітального ремонту будівель і споруд соц. ви можете звернутися до наших фахівців. Для цього слід перейти на вкладку «Контакти». Мы будем рады сотрудничеству!