Будівництво цивільних об'єктів

Цивільне будівництво - це будівельна галузь, що відповідає за зведення будівель і споруд цивільного призначення. Також це один з головних напрямків діяльності нашої компанії. Об'єкти цивільного будівництва можуть бути лінійними-мости, дороги, тунелі та інженерні комунікації; і площадними – парки, площі, сквери. Також до них відносяться основні об'єкти невиробничої галузі-офісні – адміністративні та житлові будівлі, заклади охорони здоров'я, культури та освіти.

СК «Стройінвест» почала діяти в 2014 році. На сьогоднішній день наш колектив складається з 550 досвідчених фахівців будівельної галузі. Ми успішно виконали ряд великих державних замовлень і вже зарекомендували себе як відповідальна генпідрядна організація, оснащена сучасним парком техніки і необхідним інструментарієм. Крім будівництва цивільних об'єктів, ми спеціалізуємося на промисловому, комерційному та соціальному будівництві, а також на реконструкції та капітальному ремонті.

Особливості цивільного будівництва

Будівництво цивільних об'єктів в нашій країні регулюється законом «Про регулювання містобудівної діяльності» і має кілька характерних особливостей.

По-перше, цивільне будівництво в Україні розвивається досить високими темпами. Щорічно з'являються і відразу починають застосовуватися нові методики виконання робіт (наприклад, енергозберігаючі технології). Що накладає високі вимоги до будівельних організацій і професіоналізму їх співробітників.

По-друге, суспільство як і раніше гостро потребує надійної і сучасної інфраструктури, що породжує стійкий попит на неї. Для інвесторів і забудовників в Україні сьогодні дуже важливі не тільки кількість і якість квадратних метрів споруджуваної площі, а й швидкість виконання процесу будівництва.

Таким чином, будь-яка будівельна компанія, що діє в Україні, повинна володіти високою гнучкістю і вмінням швидко впроваджувати нові технології. А також забезпечувати належну якість і терміни здачі будівництва цивільних об'єктів.

Про принципи діяльності СК «Стройінвест»

Як уже згадувалося, житлово-цивільне будівництво є визначальною галуззю для діяльності нашої компанії. За минулий час фахівцями СК "Стройінвест" були зведені і здані в експлуатацію згідно проектно-кошторисної документації такі об'єкти як:

  • спорткомплекс "Олімпійські резерви", м. Дніпро;
  • амбулаторії в селах Лобойківка, Іванівка, Прядівка;
  • реабілітаційний центр "Солоний лиман" в с. Новотроїцьке;
  • Шевченківський культурний центр, м. Канів;
  • стадіон "Дніпровець" в смт Дніпровське.

Сьогодні ми пропонуємо своїм замовникам швидке і якісне зведення об'єктів цивільного, соціального та промислового призначення в термін і в рамках бюджету, з метою забезпечення довгострокової експлуатації і високого ступеня надійності.

Тому якщо ви шукаєте генпідрядну організацію для реалізації масштабного проекту, або розшукуєте будівельну компанію, здатну впровадити складні рішення, недоступні для більшості підрядників, то можете прямо зараз переходити в розділ «Контакти». Ми обов'язково допоможемо вам виконати задумане!