Реконструкція стадіону “Металург”, м. Кривий Ріг

Стадіону «Металург» у Кривому Розі подарують друге життя, адже спортивний комплекс не реконструювався більше пів століття. Наразі на об’єкті проводяться масштабні будівельні роботи -  фактично «з нуля», генеральним підрядником яких виступив ТОВ «СК «Стройінвест». Зовсім скоро великий стадіон зможе приймати спортсменів та вболівальників. Після реконструкції спорткомплекс матиме змогу проводити на своїй арені матчі таких змагань як УПЛ, Фінал Кубка України, Суперкубок України, Матчі Збірної України, Єврокубки, Фінал Суперкубку УЄФА.

 

На стадіоні будівельники облаштують професійне футбольне поле з комбінованим штучно-природнім газоном. Така технологія відповідає сучасним вимогам світового футболу. Більш того, комбінування штучного ворсу та натуральної трави зробить поле більш зносостійким. Також на стадіоні встановлять чотири високі вежі освітлення і, дотримуючись сучасних стандартів, обладнають газон із підігрівом та системою дренажу.

 

Після реконструкції на трибунах зможуть розташуватися до 19 тисяч вболівальників. Крім цього, облаштують шість бігових доріжок та сектор для стрибків із жердиною.

 

У реконструкції одночасно задіяно 150 будівельників та вузькопрофільних фахівців.