ТОВ "СК "Стройінвест" реалізовує два проєкти для школярів у Кривому Розі

Капітально ремонтуючи та реконструюючи школи, ми наближаємо той день, коли про навчальні заклади радянського зразка ніхто і не згадає.

 

В рамках програми «Велике будівництво» генпідрядна компанія ТОВ «СК «Стройінвест» наразі реалізовує 2 проєкти у Кривому Розі, після завершення яких, для дітей будуть створені найсучасніші та найкомфортніші умови для навчання.

 

За останні 2 роки компанією було відновлено 4️ опорні школи у Дніпропетровській області, до чого наша команда доклала максимум зусиль.

 

Солонянська опорна школа № 1 була вперше капітально відремонтована за 40 років. Її збудували у 1977 році.

 

Реконструкцію школи розпочали із заміни даху. Стара давно протікала, через це в приміщенні було холодно, а стеля та стіни постійно псувалися. Сьогодні установа має сучасний утеплений дах та різнобарвний термомодернізований фасад. Усі вікна – енергоефективні. Тепер тут нові меблі, інтерактивні дошки у кожному класі, бук-кросінги, м'які меблі на поверхах, нові комунікації та туалети.

 

Оновили також спортзал та технічну частину кухні. Крім того, поруч зі школою з’явився сучасний стадіон. Згідно з проектом, на ньому облаштували два футбольні поля зі штучним покриттям, волейбольний та баскетбольний майданчики, легкоатлетичні доріжки та ворк-аут зону.

 

Юр‘ївська опорна школа вперше була відремонтована за 50 років.

 

У будівлі оновили фасад — його утеплили та пофарбували у яскраві кольори. Замінили покрівлю, встановили енергозберігаючі вікна, змонтували нові комунікації та систему опалення. Усередині упорядкували стіни, облаштували підлогу. Приємний бонус — сучасні меблі та інтерактивні комплекси.

 

Поряд зі школою збудували сучасний стадіон — із футбольним полем, майданчиками для баскетболу, волейболу, міні-футболу, біговими доріжками та зоною для ворк-ауту. На стадіоні відбуватимуться різноманітні спортивні заходи, змагання та чемпіонати.

 

Окрім того, ТОВ «СК «Стройінвест» виступав геніпдрядником при реконструкціях Магдалинівської опорної школи та Перещепинської опорної школи № 1.

 

Наша будівельна компанія оновила Перещепинську опорну школу № 1, де майже за рік з аварійної будівлі створили одну з найкращих шкіл області. Також на стадіоні опорної школи з'явилися: газонне футбольне поле, майданчик для рухливих ігор і загальнорозвиваючих вправ, бігові доріжки, комплексний майданчик з тренажерами, сектор для стрибків у довжину з розбігу, комплексний баскетбольний майданчик, поєднаний з волейбольним майданчиком, майданчик для занять спортом дітей молодшого шкільного віку, майданчик для ігор дітей молодшого шкільного віку та майданчик для занять з допризовної підготовки юнаків (ДПЮ).

 

У Магдалинівській опорній школі ТОВ "СК "Стройінвест" вперше за 40 років провів капітальний ремонт. 

 

Будівельники утеплили та облаштували вентильований фасад. Завдяки сучасній технології, в холодну пору у приміщеннях зберігатиметься тепло, а в спеку – прохолода. Окрім того, замінили дах, вікна, підлогу, електромережу та систему опалення, стіни обшили гіпсокартоном.

 

Без уваги не залишили і актову та спортивну зали – їх повністю реконструювали. На території школи звели сучасний стадіон, на якому розташувалися футбольне поле зі штучним покриттям, майданчики для баскетболу, волейболу та воркауту, бігові доріжки з гумовим покриттям, сектор для стрибків.

 

Наразі ТОВ «СК «Стройінвест» розпочав оновлення Криворізьких гімназії № 95 та школи № 60.

 

Тож, загалом, вже більше 3500 дітей будуть отримувати знання у модернових закладах освіти.

 

ТОВ «СК «Стройінвест» розбудовує соціальну інфраструктуру. Ми додержуємося тієї думки, що вже час будувати школи європейських зразків, адже діти мають навчатися у комфортних умовах.