Великому місту – великий стадіон: у Кривому Розі перевірили хід будівництва «Металургу»

У Кривому Розі проходить масштабна реконструкція стадіону «Металург». Генеральним підрядником виступив ТОВ «СК «Стройінвест». На будівельний майданчик завітали народний депутат по 33 виборчому округу Юрій Корявченков та заступник голови Дніпропетровської обласної адміністрації Ольга Горб. Мета візиту – перевірити на якому етапі зведення об’єкту. Генеральний директор ТОВ «СК «Стройінвест» Сергій Гавриленко доповів гостям про хід будівництва «Металургу».

 

Більше півстоліття спорткомплекс не ремонтувався, та зовсім скоро йому подарують «друге життя». Після завершення будівельних робіт на арені стадіону зможуть проводити матчі таких змагань як УПЛ, Фінал Кубка України, Суперкубок України, Матчі Збірної України, Єврокубки, Фінал Суперкубку УЄФА.

 

«Ми знаходимося на знаковому місці Кривого Рогу. Це найбільший об’єкт міста, який входить до програми Президента «Велике Будівництво». Сьогодні ми побачили і почули, що все іде згідно графіку та плану. У цьому році цей об’єкт буде зданий в експлуатацію. Я сподіваюся, що у цьому році на «Металурзі» буде зіграно перший футбольний матч», - розповів народний депутат Юрій Корявченков.

 

На стадіоні будівельники облаштують професійне футбольне поле з комбінованим штучно-природнім газоном. Така технологія відповідає сучасним вимогам світового футболу. Більш того, комбінування штучного ворсу та натуральної трави зробить поле більш зносостійким. Також на стадіоні вже встановили чотири високі щогли освітлення.

 

«Наразі на об’єкті завершуються роботи по заливці монолітного залізобетону та улаштування обігріву поля. Паралельно виконуються роботи по улаштуванню перегородок із газобетону і цегли та із організації внутрішніх робіт будівлі. Триває облаштування зовнішнього периметру будівлі. Футбольне поле готується до засіву трави», - поділився Генеральний директор ТОВ «СК «Стройінвест» Сергій Гавриленко.

 

Після реконструкції на трибунах зможуть розташуватися до 19 тисяч вболівальників. Крім цього, облаштують 5 бігових доріжок та сектор для стрибків із жердиною.

 

У реконструкції одночасно задіяно 150 будівельників та вузькопрофільних фахівців.