Відповідають стандартам якості ФІФА та УЄФА: у Кривому Розі на стадіоні "Металург" встановили 4 потужні щогли освітлення

У Кривому Розі продовжується будівництво стадіону «Металург» за програмою Президента Україні «Велике Будівництво». Фахівці ТОВ «СК «Стройінвест» встановили 4 потужні щогли освітлення, що відповідають стандартам якості ФІФА та УЄФА.  Тепер футбольні матчі підсвічуватимуть 216 прожекторів, загальною потужністю 454 кВт.

 

Система освітлення – режимна, в залежності від заходів (матч, тренування або технічне обслуговування),його потужність можна змінювати.

 

Чотири конструкції, кожна з яких висотою 52 м та вагою 17 тонн, змонтували 10 працівників та дві одиниці спеціалізованої техніки.

 

Вже у наступному році будівельниками буде облаштовано диспетчерський пункт для координації дій усіх служб під час проведення матчів. На стадіоні встановлять системи: електронного контролю доступу на стадіон, пожежної сигналізації та оповіщення, охоронної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, зв'язку, аварійного освітлення та блискавкозахисту. Також передбачена заміна електронного табло. На гібридному газоні буде облаштована система поливу та дренажу, обладнана система штучного підігріву.

 

Наразі фахівці нашої компанії встановлюють три з чотирьох трибун, на яких згодом буде встановлено індивідуальні пластикові сидіння. Загалом стадіон зможе одночасно приймати 17 820 глядачів.

 

Проєктом також передбачена реконструкція закритих VIP-трибун. Мінімальна кількість місць у віп-ложі – до 100 осіб. Також буде організована робоча зона для представників ЗМІ та облаштовані платформи для телебачення.

 

Ще буде реконструйовано підтрибунні та внутрішні приміщення стадіону з переплануванням внутрішнього простору для розміщення необхідних тренувальних, адміністративних, технічних, допоміжних та інших приміщень відповідно до вимог Регламенту та нормативної документації.

 

Передбачено заміну внутрішніх інженерних мереж водопроводу та каналізації, системи опалення, вентиляції, електропостачання та електроосвітлення. Біля стадіону облаштують паркування як для спецавтомобілів, так і для транспорту команд, ЗМІ, автомобілів офіційних осіб та VIP-персон.