Engineering

Капітальний ремонт - це плановий ремонт будівель і споруд, що проводиться для відновлення їх вихідних параметрів до значень, близьких до початкових. Капітальний ремонт може включати в себе заміну базових частин, конструктивних елементів, систем інженерного обладнання (комунікацій). Якщо капремонт зроблений за правилами, то після його завершення об'єкт повинен мати ті ж параметри, які він мав при введенні в експлуатацію. Саме так проводить комплекс заходів з капремонту наша компанія.

СК "Стройінвест" розпочала свою діяльність у 2014 році. Сьогодні в нашому колективі працюють понад 500 досвідчених фахівців будівельної галузі. Компанією успішно виконано більше 50 великих державних замовлень, і з кожним роком ми нарощуємо свій будівельний потенціал. Крім будівництва та реконструкції, основним напрямком діяльності є капітальний ремонт будівель і споруд.

Капремонт – перелік вхідних заходів. Чим він відрізняється від інших видів ремонту?

Які роботи входять в капітальний ремонт?

Роботи з капітального ремонту будівель можуть включати різні заходи. Їх комплекс залежить від зносу елементів будівлі. Змінюється все, що має фізичний і моральний знос. Види робіт з капітального ремонту можуть бути наступними:

 • ремонт або заміна внутрішньобудинкових інженерних систем;
 • ремонт або заміна ліфтів;
 • ремонт або заміна покриття і кроквяної системи даху;
 • оновлення та (або) утеплення фасадів;
 • заміна вікон;
 • відновлення несучої здатності балконів і лоджій;
 • оздоблювальні роботи по відновленню зовнішнього вигляду.

Перед проведенням капітального ремонту обов'язково проводиться детальне обстеження об'єкта від підошви фундаменту до коника даху. Візуальним оглядом і інструментальними методами контролю виявляються всі застарілі і застарілі елементи, а також порядок, в якому буде проводитися їх заміна. Саме в цей час також будуть визначатися терміни капітального ремонту. Вони залежать від обсягу робіт. Якщо будівля сильно застаріла, то після його капітального ремонту не заміненими залишаються тільки основні елементи-несучі конструкції, фундамент, перекриття і сходові марші, але навіть вони можуть зазнати модернізацію.

Приблизна організація капітального ремонту виглядає таким чином:

 • обстеження об'єкта;
 • складання проекту;
 • визначення підрядника;
 • безпосереднє виконання робіт з ремонту;
 • приймання.

На наш погляд найважливіший пункт з перерахованих-це вибір підрядника. Саме він визначить якість і швидкість виконання робіт. Зі свого боку можемо запевнити, що при виконанні капітального ремонту ми забезпечуємо якість, що відповідає найвищим стандартам.

Крім капітального в будівництві виділяють ще два види ремонту будівель і споруд – це поточний та відновлювальний. Осібно від них стоїть реконструкція. Давайте скажемо про кожен з перерахованих.

Поточний ремонт

Для обивателя капітальний і поточний ремонт будівель і споруд будуть відрізнятися в першу чергу масштабністю. Поточний ремонт являє собою комплекс заходів щодо часткового відновлення функцій об'єкта, підтримання показників експлуатації та забезпечення довговічності він зазвичай проводиться раз на кілька років. Помітна відмінність поточного від капітального ремонту - при проведенні поточного ремонту всі функції будівлі зберігаються. Якщо це адміністративне або промислове будівля, його функціонування не зупиняється на час проведення будівельних робіт. При капітальному ремонті це було б неможливо.

Відновлювальний ремонт

Ще один вид ремонту – відновлювальний. Він потрібен після виникнення непередбачених поломок і виходу з ладу частин будівлі. Відновлювальний Капітальний ремонт виробничих будівель і торгових приміщень (де він найчастіше потрібно) зазвичай фінансує власник.

Реконструкція

Тепер розповімо, чим відрізняється Капітальний ремонт від реконструкції. Під реконструкцією маються на увазі будівельні заходи, спрямовані на перебудову об'єкта з метою поліпшення його архітектурного вигляду або зміни функціонального призначення. За масштабом робіт Капітальний ремонт і реконструкція будівлі схожі. За кінцевим підсумком-ні. Після капітального ремонту будівля (споруда) залишиться точно таким же, але придбає стан нового. Після реконструкції у будівлі може змінитися площа, висота, призначення. Але деякі елементи (наприклад, інженерні мережі) після реконструкції можуть залишитися в незмінному вигляді.

Який би вид ремонту будівлі Вам не потрібен, ви можете звернутися в нашу компанію для попереднього розрахунку його вартості. Для цього достатньо прямо зараз перейти на сторінку «Контакти» для зв'язку з фахівцями СК «Стройінвест».

Види капремонту. Регулювання процедури

Виділяють наступні види капітального ремонту: планово-попереджувальний (комплексний) і Вибірковий капітальний ремонт.

Вибірковий капітальний ремонт будинку має на увазі заміну і ремонт окремих його частин (зазвичай проводиться, якщо їх знос занадто великий в порівнянні з іншими частинами будівлі, і відкладати заміну не можна).

Плановий або комплексний ремонт будівель проводиться з встановленою періодичністю. Наприклад, капремонт житлових будинків визначається законами України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» ними ж регулюється і періодичність проведення капітального ремонту. Капітальний ремонт громадських будівель регулюється наказом «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів».

Капітальний ремонт адміністративних будівель регулюється тими ж законодавчими актами, як і ремонт громадських будівель, але має ряд особливостей – капітальний ремонт адміністративної будівлі часто проводиться в кілька етапів, щоб не зупиняти роботу розташованого там апарату на час робіт. Також адміністративні будівлі зазвичай мають історичну цінність, тому ремонт адміністративних будівель повинен проводитися з урахуванням цієї обставини, а його Виконавець зобов'язаний володіти відповідними знаннями і технікою.

Про нас

Наша компанія має великий досвід у наданні послуги капітального ремонту. Фахівці СК «Стройінвест» успішно провели капремонт наступних об'єктів:

 • школа №18 м. Новомосковськ;
 • амбулаторія ЗПСМ №4 м. Новомосковськ;
 • реабілітаційний центр "Солоний лиман" с. Новотроїцьке;
 • Солонянська середня загальноосвітня школа, смт Солоне;
 • капремонт елементів благоустрою території по проспекту Слобожанському, м. Дніпро.
 • Це далеко не повний список об'єктів, які фахівці СК "Стройінвесту" привели в стан максимально наближене до стану введення в експлуатацію. Коли ви читаєте ці рядки, ми також проводимо капітальний ремонт промислових будівель, а також адміністративних, торгових будівель, і об'єктів соціальної сфери.
 • На сьогоднішній день СК "Стройінвест" являє собою динамічно розвивається генпідрядну компанію з сучасним парком техніки, успішно провідну громадське, промислове, комерційне будівництво, а також реконструкцію. Якщо вам потрібні перераховані послуги, або капітальний ремонт будь-яких об'єктів, звертайтеся – ми будемо щиро раді Вам допомогти!