Будівництво комерційних об'єктів

Будівництво комерційної нерухомості - це зведення приміщень, будівель і споруд, призначених для отримання прибутку за рахунок підприємницької діяльності їх власника або здачі об'єкта в оренду. Власником комерційної нерухомості може бути як фізична, так і юридична особа. Найважливіший критерій оцінки комерційної нерухомості - це її прибутковість.

Будівництво комерційних об'єктів вважається одним з важливих напрямків діяльності СК «Стройінвест». За рахунок високої щільності застосування сучасної будівельної техніки та інструментів ми гарантуємо високі швидкості і якість виробництва будівельних робіт. У колективі компанії сьогодні працює понад півтисячі досвідчених фахівців будівельної галузі. За роки роботи ми наростили свій потенціал і успішно здали в експлуатацію велику кількість будівель і споруд самого різного призначення.

Основні особливості будівництва комерційної нерухомості

Головне, що відрізняє Комерційне будівництво від інших видів будівельної діяльності – стислі терміни. Кожен день будівельних робіт для інвестора-це витрати на роботу при відсутності прибутку. Тому основна мета – забезпечити максимальну швидкість реалізації проекту. Тендери тут виграють ті, хто може запропонувати швидкість. І можемо сказати, що при повній відповідності регламентованій якості робіт, компанія СК "Стройінвест" здатна забезпечити відмінні показники за часом зведення об'єктів. Багато в чому вони досягаються за рахунок створення робочої групи всередині компанії для ефективного опрацювання документації ще на етапі до проведення тендеру. Для замовника це означає, що будівництво комерційних об'єктів буде завершено максимально швидко, а термін окупності інвестицій, одержуваних від комерційної нерухомості, буде скорочений.

Види комерційної нерухомості

СК «Стройінвест» може запропонувати будівництво комерційної нерухомості під ключ наступної спрямованості:

  • торгові будівлі та комерційні майданчики;
  • офісні будівлі;
  • індустріальні об'єкти;
  • приміщення вільного призначення (які можуть бути швидко переобладнані під різні цілі).

Якщо ви збираєтеся організувати Комерційне будівництво, можемо сказати, що при продажу комерційної нерухомості її ціна за квадратний метр може бути вище, ніж у об'єктів житлово-цивільного будівництва. Це пов'язано з тим, що Комерційна нерухомість рано чи пізно виправдовує вкладені в неї фінансові кошти. На сьогоднішній день будівництво комерційних будівель і їх подальший продаж або здача в оренду вважається одним з найприбутковіших видів бізнесу.

Про переваги співпраці з СК «Стройінвест»

Ми вже згадали стислі терміни будівництва, які прискорюють окупність комерційних площ. Також варто згадати, що ми завжди працюємо відповідно до законодавства, і чітко виконуємо не тільки закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», що регламентує будівництво комерційної нерухомості в тому числі, але і всі акти і приписи органів місцевого самоврядування.

СК «Стройінвест» без залучення додаткових підрядників самостійно виконує всі роботи з будівництва, Починаючи з влаштування паль, фундаментів, і закінчуючи укладанням мереж вентиляції, електропостачання, водопроводу, і каналізації, з повним підключенням до місцевих мереж. Якщо ви бажаєте дізнатися вартість будівництва комерційних будівель і споруд, то можете перейти в розділ «Контакти» для зв'язку з нашими фахівцями та отримання найактуальнішої інформації. Ми будемо раді бачити Вас серед наших постійних партнерів!