Будівельна компанія "СК Стройінвест" у місті Київ

Будівельна компанія СК «СТРОЙІНВЕСТ» є генеральною підрядною організацією, що виконує всі види будівельних робіт. Ми починаємо із земляних робіт, а закінчуємо будівництвом «під ключ» преміальних апартаментів, багатоповерхових житлових комплексів, соціальних об'єктів, виробничих будівель та споруд.

Про наші можливості

СК «СТРОЙІНВЕСТ» має великий досвід будівництва, реставрації та ремонту різних об'єктів інфраструктури. Якщо Вас цікавлять будівельні компанії Києва, здатні реалізувати технічно складний проект, ми знаходимося в їх числі. Що відрізняє нас від решти? Професійний та злагоджений колектив, широке застосування сучасних автоматизованих засобів та інструментів.

Будівництво

Сьогодні інвестори цікавляться вже не лише вартістю та термінами виконання робіт. Будь-яка сучасна українська будівельна компанія має забезпечувати реалізацію проекту на європейському рівні якості, але навіть не всі київські будівельні компанії можуть це гарантувати. Чим від них відрізняється "БУДІНВЕСТ"? Двома аспектами:

  1. Постійним колективом із 550+ кваліфікованих професіоналів (середній вік співробітника «БУДІНВЕСТ» – 40 років, це спеціалісти різних напрямків будівельної галузі);
  2. Сучасними засобами механізації та автоматизації (у парку організації працює понад півсотні механізованих засобів – автосамоскиди, сучасні маніпулятори, баштові крани, екскаватори різних типів тощо).

Тому ми позиціонуємо себе не просто як будівельна компанія під ключ, що пропонує свої послуги. Наше першочергове завдання – це якісне будівництво об'єктів цивільного, соціального та промислового призначення у строк та в рамках бюджету замовника з метою забезпечення довгострокової експлуатації та високого ступеня надійності.

За час свого існування нам вдалося створити ефективну команду однодумців, завдяки чому ми готові виконувати завдання будь-якої складності: від розробки тендерної документації та забезпечення технікою до здачі об'єктів в експлуатацію.

Реконструкція

Реконструкція – це зміна значень площі, висоти, кількості поверхів чи обсягу об'єкта. Стосовно житлових та промислових будівель сюди відносять їх надбудову, перепланування, розширення, заміну несучих конструкцій. Реконструкція вважається складнішим процесом, ніж будівництво з нуля. Чому ремонтно-будівельна компанія СК «СТРОЙІНВЕСТ» не боїться складних реконструкцій? Завдяки професіоналам своєї справи, а також сучасним автоматизованим засобам будівництва.

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт є комплексом будівельних робіт і заходів щодо відновлення характеристик об'єкта до його проектних значень. За своєю складністю капітальний ремонт може порівнюватися з реконструкцією, і його замовники також стикаються з тим, що деякі великі будівельні компанії намагаються уникати участі в подібних проектах – відносно невеликі обсяги робіт (порівняно з капітальним будівництвом) тут пов'язані з їх більшою складністю.

Цих проблем у вас не буде, якщо звернетеся в СК «СТРОЙІНВЕСТ». Наші співробітники в стислий термін повернуть стан об'єкта капітального ремонту до тих параметрів, які він мав під час введення в експлуатацію. Ми готові це зробити на таких умовах, які не зможуть запропонувати інші будівельно-проектні організації міста Київ.

За минулі роки діяльності компанії вдалося створити ефективну команду однодумців, і сьогодні ми готові виконувати завдання будь-якої складності: від розробки тендерної документації та забезпечення технікою, до здачі об'єктів в експлуатацію.

Наявність штату кваліфікованих інженерів та техніків, а також постійний колектив представників робочих спеціальностей (муляри, покрівельники, монтажники, бетонники),плюс парк власної сучасної техніки, дозволяє нам швидко та якісно реалізовувати найскладніші проекти, за які не беруться інші будівельні фірми. Вам потрібен надійний забудовник у Києві та області? СК «СТРОЙІНВЕСТ» до Ваших послуг!