Промислове будівництво

Промислове будівництво - це комплекс будівельно-монтажних робіт зі зведення виробничих будівель і споруд. Сюди ж відноситься їх реконструкція та капітальний ремонт. Будівництво промислових об'єктів відрізняється підвищеною складністю, значними вимогами до безпеки, і різноманіттям виконуваних робіт. Тому вибір генпідрядника на таку роботу-це відповідальне і складне рішення.

СК "Стройінвест" пропонує свої послуги для виконання замовлень з будівництва виробничих будівель і споруд. Ми забезпечуємо високі темпи виконання робіт, своєчасне і якісне виконання проекту. Такий результат досягається застосуванням високоякісних будівельних матеріалів, нових інструментів, і сучасної будівельної техніки. Промислове будівництво є одним з провідних напрямків нашої діяльності. Фахівці СК "Стройінвест" досконально вивчили всю специфіку роботи в цій галузі.

Особливості промислового будівництва

Порядок, за яким проводиться будівництво промислових будівель, визначено в Законі України «Про регулювання містобудівної діяльності». Від себе можемо додати, що сучасна промислова будівля повинна задовольняти наступним вимогам:

  • забезпечувати необхідну безпеку працюючому персоналу (по класу небезпеки об'єкти промислового будівництва ділять на 5 рівнів-від "слабонебезпечного", до "надзвичайно високої небезпеки");
  • володіти достатнім потенціалом для швидкої модернізації під змінюються умови виробництва без зупинки функціонування;
  • мати необхідний запас міцності для сприйняття підвищених навантажень від можливих дій підйомного або транспортного обладнання.

Сьогодні, незважаючи на те, що промислове будівництво в Україні знаходиться на високому рівні, далеко не всі будівельні компанії можуть звести об'єкт з урахуванням подібних вимог і успішно здати його в експлуатацію.

Завдяки досвіду робіт і кваліфікації наших співробітників, а також застосуванню інноваційних будівельних технологій і методик, ми можемо гарантувати здачу промислових об'єктів в термін і в рамках запланованого бюджету.

Переваги співпраці з СК «Стройінвест»

Будівництво промислових будівель було освоєно колективом СК «Стройінвест» на самому початку діяльності компанії. Наприклад, саме наші фахівці провели реновацію ВАТ " ДНІПРОТЯЖБУММАШ ім. Артема"» Після проведення комплексу робіт з реконструкції цеху та адміністративної частини, підприємство швидко змогло запустити сучасне та високотехнологічне виробництво продукції для підприємств целюлозно-паперового, гірничо-збагачувального та вугільного комплексів.

Сьогодні ми орієнтуємося на хороші відносини зі своїми клієнтами і на створення продуманої, ефективної, гнучкої будівельної системи, і забезпечуємо не тільки Промислове будівництво в Дніпрі, але і по всій території України. Якщо ви зацікавлені в деталях, можете вже зараз перейти на вкладку «Контакти» для зв'язку з нашими фахівцями. Ми будемо раді довгостроковому і плідному співробітництву!