Будівельна компанія у Харкові ТОВ «СК «Стройінвест»

Харків — друге за чисельністю населення, і перше з розвитку промисловості місто країни. Сьогодні у місті зареєстровано близько 2000 компаній, які надають будівельні послуги. Деякі з них є невеликими приватними будівельними компаніями з обмеженим інструментарієм та кількістю людей, інші – великі будівельні компанії Харкова, які ведуть свої масштабні проекти в цивільній та промисловій галузі.

Будівельна фірма генерального підряду СК «СТРОЙІНВЕСТ» належить до другого типу. Але ми випереджаємо багато генпідрядних будівельних організацій за декількома показниками. Давайте про них розповімо.

Напрямки діяльності компанії СК «СТРОЙІНВЕСТ»

  1. Будівництво – зведення будівель та споруд. Це можуть бути об'єкти промислового (заводи, фабрики), цивільного (житлові будинки, громадські будівлі, торговельні комплекси, склади), соціального (навчальні та спортивні заклади, медичні установи) та транспортного (дороги, мости, шляхопроводи) будівництва.
  2. Реконструкція – під цим терміном слід розуміти процес оновлення застарілого об'єкта для надання йому інших характеристик та використання його в нових умовах (до реконструкції може належати перепланування, надбудова, прибудова). Цей вид робіт здійснюється лише за проектом і проводиться з метою збільшення виробничих потужностей або покращення якостей об'єкта.
  3. Капітальний ремонт - повернення об'єкту (будівлі або споруді) тих характеристик, які він мав при введенні в експлуатацію. Капремонт є найважливішим видом ремонту, проведеним переважно у плановому порядку.

Схожий список Вам можуть продемонструвати інші надійні забудовники та генпідрядні будівельні компанії Харківської області. Тому давайте перерахуємо основні відмінності від них СК «СТРОЙІНВЕСТ», які можуть бути вигідними саме Вам як замовнику.

Особливості будівельного виробництва СК «СТРОЙІНВЕСТ»

Головне, що слід розуміти, використовуючи наші компетентні послуги, Ви можете заощадити час, нерви та гроші.

Кожен проект для компанії СК «СТРОЙІНВЕСТ» є особливим. Перед початком тендеру для кожного робочого проекту створюється робоча група всередині компанії для ефективного опрацювання документації, що дозволяє пришвидшити роботи з виконання будівництва та допомагає скоротити терміни окупності інвестицій. Ми забезпечуємо надійну роботу об'єкта. Так ми заощаджуємо Ваш час.

Відрізняє СК «СТРОЙІНВЕСТ» від інших будівельних компаній Харкова команда спеціалістів. Сьогодні у нас працює понад півтисячі співробітників – це висококваліфіковані експерти будівельної галузі. Середній вік учасника колективу – 40 років. Працівники СК «СТРОЙІНВЕСТ» – професіонали у різних напрямках діяльності з досвідом роботи у будівництві близько 20 років. Саме цей колектив дозволив компанії за останні кілька років побудувати та реконструювати понад 50 великих об'єктів соціального призначення. Коли Ви читаєте ці рядки, у нас у роботі перебуває понад 30 об'єктів будівництва. І ми гарантуємо замовникам, що вони будуть здані чітко вчасно, без перевищення витрат на кошториси. Саме так ми заощаджуємо Ваші нерви!

Насамкінець згадаємо велику кількість власної будівельної техніки та механізмів, що повністю задовольняє наші потреби навіть при роботі з великим проектом. У нашому розпорядженні знаходяться вантажопідйомні механізми (від маніпуляторів до баштових кранів), велика будівельна техніка (автосамовали вантажопідйомністю 30-40 т) та різні екскаватори (від траншейних міні-екскаваторів до важких гусеничних екскаваторів), підйомники та інше. Ми не беремо обладнання в оренду, як багато інших будівельних фірм та забудовників Харкова, а це економить Ваші гроші!

Такий підхід дозволяє нам гарантувати дотримання термінів будівництва, виконувати взяті зобов'язання щодо якості будівництва, створювати необхідну соціальну інфраструктуру при об'єкті.

Будівельна компанія "СК "БУДІНВЕСТ" реалізує будівництво об'єктів "під ключ", впроваджуючи сучасні технологічні рішення, недоступні для найближчих конкурентів. Ми самостійно виконуємо всі види робіт, починаючи з влаштування паль та фундаментів, закінчуючи укладанням мереж вентиляції, електропостачання, водопроводу, каналізації, з повним їх підключенням до місцевих мереж.

Наші аналітики та сучасне обладнання дозволяє виключити неефективні процеси та знизити витрати. Все разом це дає можливість запропонувати Вам відмінну якість та ціни нижчі, ніж пропонують інші будівельні підприємства.

Зацікавилися? Вам потрібен надійний забудовник у Харкові? Можете одразу ж переходити на вкладку «Контакти», щоб поставити запитання!