Будівельна компанія у Полтаві ▷ СК ⟪Стройінвест⟫

Швидкий розвиток ринку нерухомості у Полтаві – це результат попиту на житло та зростання кількості пропозицій від забудовників. Тут незмінно високим попитом користується житлова і комерційна нерухомість, модулі для промислових будівель, послуги з капітального ремонту і реконструкції. Як знайти забудовника, який виконає роботи за договором і вчасно? Будівельна компанія СК «СТРОЙІНВЕСТ» пропонує свої послуги.

Напрями діяльності компанії

Ми можемо виконати такі види робіт:

  • генеральний підряд у будівництві та повний спектр робіт «під ключ» з будівництва, реконструкції, капітального ремонту будівель промислового та цивільного призначення, спортивних комплексів та споруд (з влаштуванням трибун, систем дренажу, підігріву, якісної підготовки основи, поливу та освітлення);
  • будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт навчальних, дошкільних та медичних закладів;
  • багатоповерхове будівництво;
  • реконструкцію та благоустрій скверів та паркових зон;
  • роботи з влаштування, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг, мостів, шляхопроводів та штучних споруд.

Що відрізняє нас від решти? Інші забудовники у Полтаві не застосовують всебічно сучасних методик та автоматизованих засобів у своїй роботі та не мають такого професійного колективу.

Послуги з будівництва

Наша компанія є генпідрядною у цивільному та промисловому будівництві. Ми зводимо житлові будівлі, лікарні, амбулаторії, спортивні об'єкти (стадіони, спорт майданчики, басейни), сквери та парки, дороги, мости, шляхопроводи, промислові будівлі та інші об'єкти. Починаємо будівництво із земляних робіт і закінчуємо встановленням флюгера та здаванням ключів задоволеному клієнту.

За проектом замовників та за завданням інвесторів ми створюємо масштабні проекти, які лягають в основу нашої довгострокової співпраці та їх економічного зростання.

При будівництві широко застосовуються вантажопідйомні механізми (від маніпуляторів до баштових кранів), велика будівельна техніка (автосамовали вантажопідйомністю 30-40 т) та різні екскаватори (від траншейних міні-екскаваторів до важких гусеничних екскаваторів). Загалом в автопарку понад півсотні будівельних машин.

Застосування сучасної будівельної техніки ми поєднуємо з використанням високоякісних матеріалів та сучасних технологій, чого не можуть запропонувати інші забудовники. Тому завжди гарантуємо відмінний результат та виконання всіх робіт за договором у наперед зазначені терміни.

Послуги з реконструкції та капітального ремонту

Капремонт спрямований на заміну та відновлення будівельних конструкцій та елементів, а реконструкція – на зміну технічних та економічних параметрів об'єктів. Наша компанія готова надати обидві ці послуги на вигідних умовах для вас.

Реконструкція та капітальний ремонт об'єкта можуть бути технічно складнішими, ніж його будівництво з нуля. Тому багато будівельних фірм та будівельних організацій Полтави намагаються уникати подібних замовлень, або піднімають їх вартість. Але не ми. Бажаєте розрахувати вартість реконструкції чи ремонту житлового, промислового чи комерційного об'єкту? Можете одразу ж звертатися до наших спеціалістів через розділ «Контакти».

 

Якщо коротко описати діяльність компанії, ми пропонуємо Вам такі види послуг:

  • з будівництва – зведення житлових будинків, малоповерхових будівель, промислових, комерційних об'єктів;
  • з реконструкції – оновлення та перепланування об'єктів цивільного та промислового будівництва, медичних установ, промислових, офісних, торгових комплексів;
  • з ремонту – будь-яке зовнішнє та внутрішнє оздоблення в житлових комплексах, промислових будівлях та офісах.

Ми працюємо на умовах генерального підряду, субпідряду та авторського нагляду, а завдяки наявності сучасного обладнання та професійного колективу (в компанії працюють 550+ висококваліфікованих фахівців будівельної галузі), будуємо, реконструюємо та ремонтуємо набагато швидше та якісніше, ніж інші будівельні організації Полтави!