Будівельна компанія у Запоріжжі ТОВ «СК «Стройінвест»

Запоріжжя – один із найбільших адміністративних, індустріальних та культурних центрів півдня нашої країни. Місто має значний економічний та науковий потенціал, що накладає певний відбиток на його будівельну галузь. Бути одними з найкращих тут непросто. Розкажемо, як нам це вдається.

Наші переваги та напрямки діяльності

Багато будівельних компаній Запоріжжя сьогодні стикаються з тим, що при проведенні будівельно-монтажних робіт їм доводиться переходити на європейські стандарти якості. Це неможливо зробити без застосування нових методів будівництва, високоспеціалізованого будівельного інструменту та обладнання. Тому будівельні фірми часто вдаються до договорів субпідряду, що потребує залучення додаткових фінансових засобів при взаємодії з інвестором. На відміну від них, ми є повністю незалежною структурою, самостійно приймаємо рішення та завжди готові нести відповідальність за результат!

СК «СТРОЙІНВЕСТ» є генпідрядною компанією у цивільному та промисловому будівництві, а значить, - автономною одиницею. Ми маємо достатню кількість робочих місць для реалізації найскладніших проектів. Під час проведення робіт СК «СТРОЙІНВЕСТ» використовує лише власні будівельні механізми та засоби автоматизації. Такий підхід дозволяє виконувати роботу набагато швидше, якісніше та дешевше, ніж наші основні конкуренти, які вдаються до договорів субпідряду.

Будівництво

За проектом та завданням замовників ми створюємо масштабні проекти, які лягають в основу нашої довгострокової співпраці та економічного зростання інвестора. Сьогодні наших клієнтів цікавлять не лише вартість та термін виконання робіт. Будівельна фірма чи забудовник мають повністю гарантувати якість реалізації проекту. На відміну від нас, ще не всі великі будівельні компанії Запоріжжя забезпечують це необхідною мірою. Чому ми найкращі?

  • у нас постійний колектив із 500+ спеціалістів будівельної галузі (середній вік співробітника компанії – 40 років, і це експерти у різних напрямках діяльності та сферах будівництва);
  • у компанії застосовується велика кількість сучасного обладнання, а також електрифікованого та механізованого інструменту;
  • наш автопарк складається з понад 50 будівельних машин та механізмів – автосамоскиди, маніпулятори, баштові крани, екскаватори, навантажувачі, підйомники і т.д.

Все це дозволяє виконувати будь-які за складністю замовлення. І ми реалізуємо повний спектр робіт «під ключ» з будівництва, реконструкції, капітального ремонту будівель промислового та цивільного призначення, а також демонтажу будівель.

Реконструкція та капітальний ремонт

Поняття реконструкції та капітального ремонту у будівництві значно відрізняються.

Реконструкція – зміна початкових параметрів об'єкта. Сюди можуть належати будівництво додаткових поверхів, перепланування, розширення площі, заміна несучих конструкцій, перекриттів, зміцнення фундаментів.

Капремонт – це комплекс будівельних робіт та організаційно-технічних заходів щодо усунення зносу об'єкта та відновлення його характеристик до значень, близьких до проектних.

Ці процеси об'єднує те, що їх реалізація може бути набагато складнішою і витратнішою порівняно з будівництвом об'єкта з нуля, причому як за складністю безпосереднього виконання, так і за проектуванням. Тому далеко не всі будівельні компанії в Запоріжжі готові виконати такі види робіт. Ми готові. Тому що впевнені у своєму колективі та своїх можливостях.

СК «СТРОЙІНВЕСТ» діє на умовах генерального підряду. Завдяки наявності сучасного обладнання та професійному колективу ми будуємо, реконструюємо та ремонтуємо набагато швидше та якісніше, ніж інші забудовники Запоріжжя.

У нас високі темпи виробництва, своєчасне та якісне виконання робіт. У процесі виробництва ми застосовуємо високоякісні матеріали, новітні технології та сучасну будівельну техніку. Ви шукаєте відповідальну генпідрядну організацію з повним циклом сервісу у Запоріжжі? Ми готові до співпраці!