Об‘єкти

м. Дніпро

Будівництво хірургічного корпусу КП «Дніпропетровська обласна дитяча лікарня» ДОР

смт. Дніпровське

Капітальний ремонт головної будівлі спорткомплексу "Дніпровець"

м. Кривий Ріг

Капітальний ремонт дитячого садку №180

м. Кривий Ріг

Капітальний ремонт загальноосвітньої школи №60

м. Кривий Ріг

Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №260

смт. Меліоративне

Ремонт фасаду будинку культури та благоустрій прилеглої території

м. Дніпро

Капітальний ремонт елементів благоустрою території по просп. Слобожанському

м. Канів

Будівництво Шевченківського культурного центру

смт. Дніпровське

Реконструкція стадіону "Дніпровець"

м. Кривий Ріг

Будівництво флагштоку та благоустрій парку Героїв

м. Дніпро

“Олімпійські Резерви”. Будівництво спорткомплексу для ігрових видів спорту

м. Перещепине

Реконструкція середньої загальноосвітньої школи № 1

смт. Солоне

Капітальний ремонт “Солонянської середньої загальноосвітньої школи №1” та стадіону

м. Новомосковськ

Реконструкція Площі Героїв

Будівельна компанія у Дніпрі ТОВ «СК «Стройінвест»

«СК «СТРОЙІНВЕСТ» – це генеральна підрядна організація, що здійснює повний спектр будівельних робіт під час зведення та реконструкції об'єктів цивільного та промислового призначення. Наша історія розпочалася у 2014 році, а на сьогоднішній день ми успішно реалізували безліч великих будівельних проектів, що повністю відповідають європейським нормам якості.

Наші можливості

«СК «СТРОЙІНВЕСТ» має великий досвід у проведенні будівельно-монтажних робіт на різних об'єктах інфраструктури. Основними нашими перевагами перед іншими будівельними компаніями Дніпра (Дніпропетровська), є висока насиченість засобами механізації та професійний колектив.

Будівництво

Нами накопичений величезний досвід робіт у будівництві:

  • будівель промислового та цивільного призначення;
  • об'єктів соціального призначення;
  • автомобільних шляхів, шляхопроводів, мостів, транспортних розв'язок.

Сьогодні замовників цікавить не лише вартість та термін виконання робіт. Будівельна компанія має гарантувати якість та надійність реалізації проекту, але далеко не всі забудовники Дніпра (Дніпропетровська) можуть забезпечити це на належному рівні. Чим виділяється на їхньому тлі «СК «СТРОЙІНВЕСТ»? Двома важливими особливостями:

  1. Постійний колектив із 550+ висококваліфікованих спеціалістів будівельної галузі (середній вік співробітника «СК «СТРОЙІНВЕСТ» – 40 років, це експерти у різних напрямках діяльності з досвідом роботи у будівництві близько 20 років);
  2. Висока насиченість будівельними машинами та механізмами (у парку працює понад 50 механізованих засобів – автосамоскиди, маніпулятори, баштові крани, екскаватори різних типів).

Найчастіше будівельні фірми і забудовники не мають власного автопарку будівельних машин, воліючи брати їх в оренду на час робіт. Аналогічно і з робочим персоналом, який наймається за тимчасовими трудовими договорами на час будівництва. Це не тільки вимагає додаткових витрат часу та фінансових коштів на реалізацію проекту, а й несе значні ризики (помилки через некваліфікований персонал, затримки при виході з ладу обладнання). Ви точно не зіткнетеся з цим, якщо виберете нас як підрядник на будівництво.

Реконструкція об'єктів

Реконструкція об'єкта має на увазі зміну його початкових параметрів. Сюди можуть належати будівництво додаткових поверхів, перепланування, розширення площі, заміна несучих конструкцій, перекриттів, зміцнення фундаментів. Наш досвід дозволяє займатися реконструкцією будь-яких об'єктів, у тому числі таких, що представляють культурну та історичну цінність (за наявності відповідних дозволів). Навіть найбільші будівельні компанії Дніпра (Дніпропетровська) не завжди готові братися за такі проекти. Тому що грамотно реконструювати об'єкт набагато складніше, ніж збудувати його з нуля. Чому ми можемо братися до таких проектів? Причини вже були перераховані – постійний робочий колектив та широке застосування сучасного інструментарію та засобів механізації

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт – комплекс будівельних робіт та організаційно-технічних заходів щодо усунення зносу об'єкта та відновлення його характеристик до значень, близьких до проектних. Якщо Ви звертаєтеся до нас – фахівці «СК «СТРОЙІНВЕСТ»у найкоротші терміни повернуть стан об'єкта ремонту до показників вводу в експлуатацію. Ми зробимо це швидше, якісніше та дешевше, ніж інші великі забудовники Дніпра (Дніпропетровська).

Для нашої компанії  кожен проект є особливим. Перед початком тендеру ми створюємо робочу групу, яка заздалегідь займається опрацюванням проектної та робочої документації. До її складу обов'язково входить інженер-проектувальник з підбору та обґрунтування основних технічних рішень, що дозволяє підняти швидкість робіт з виконання будівництва та значно скоротити термін окупності інвестицій для наших замовників.

«СК «СТРОЙІНВЕСТ» виконує будівництво «під ключ», здійснюючи всі побажання замовника та реалізуючи складні рішення, які не можуть впровадити інші будівельні організації. Без залучення субпідрядників ми виконуємо всі види робіт, починаючи з влаштування паль та фундаментів, закінчуючи укладанням мереж вентиляції, електропостачання, водопроводу, каналізації, з повним їх підключенням до місцевих мереж.

Завдяки постійному колективу, який складається з досвідчених фахівців, ми мінімізуємо основні ризики. У сукупності це дає можливість запропонувати Вам відмінну якість та ціни нижчі, ніж усі інші будівельні організації міста та області. Залишились питання? Можете звертатися до нас. Ми готові відповісти на них, а також допомогти з реалізацією Вашого будівельного проекту!